statystyki szczegółowe

Aktualności

Mecz walki w Konopnicy

• autor: teczazagorze, 2010-11-12 14:49

W kolejnym wyjazdowym meczu Tęcza Zagórze grała z Sokołem Konopnica. Przeciwnik to drużyna z czuba tabeli, mający wysokie aspiracje w tym sezonie.

Bramki w tym spotkaniu zdobywali tylko gospodarze po dwóch indywidualnych akcjach napastnika Sokoła. Nie  brakowało również akcji Tęczy pod bramką gospodarzy. W drugiej połowie zdarzało się, że drużyna z Konopnicy cofnęła się na tyle, że przez kilka minut nie mogła opuścić własnej połowy boiska. Tęcza swoją postawą zasłużyła choćby na bramkę honorową lecz niestety ciągle szwankowała skuteczność.

W meczu nie brakowało ostrej gry. Gospodarze nie przebierali w środkach czego dowodem był także niesportowy atak łokciem w głowę naszego obrońcy. Zawodnicy Tęczy również nie odpuszczali faworyzowanemu przeciwnikowi ale okupili to dwoma kontuzjami. Już w pierwszej połowie boisko musiał opuścić Michał Chemperek natomiast w drugiej części spotkania kontuzji nabawił się Marek Młynarski.
Miejmy nadzieję, że ich urazy nie będą groźne i zawodnicy szybko powrócą w rundzie wiosennej.