Aktualności

Remis z Sokołem

• autor: teczamod, 2011-09-21 23:27

W ostatniej kolejce Tęcza zmierzyła się z wyżej uplasowaną w tabeli drużyną Sokołu Konopnica.

Przed rozpoczęciem spotkania faworytem niewątpliwie była drużyna gości.  Mecz jednak z "wysokiego C" rozpoczęła drużyna gospodarzy. Już w 5 minucie spotkania wynik otwiera Grzegorz Ignaczyński po składnej akcji naszego zespołu, stając sam na sam z bramkarzem w polu karnym, pewnym strzałem zdobywa dla swojej drużyny prowadzenie.

Pierwsza połowa spotkania obfituje wieloma dobrymi akcjami obu drużyn. Między innymi Tęcza stanęła przed kolejną szansą podwyższenia wyniku w około 35 minucie, kiedy to sędzia dyktuje rzut wolny pośredni tuż przed linią pola bramkowego. Jednak piłka po uderzeniu naszego zawodnika wpada prost w bramkarza gości.

Z czasem też gra przejawiała się dość agresywnymi momentami. Pod koniec pierwszej połowy ostrym wejściem od tyłu zawodnik Sokołu fauluje Krystiana Bogacza, który w efekcie odnosi kontuzję i zmuszony jest opuścić plac gry. W wyniku faulu zawodnik gości otrzymuje tylko żółtą kartkę.

Druga połowa toczy się również szybkim tempem. Lecz jednak na początku gry, Sokół wykorzystuje brak koncentracji w obronie Tęczy i po drobnym zamieszaniu napastnik gości przejmując piłkę w polu karnym, dokładnym strzałem w dolny lewy róg bramki doprowadza do remisu.

Podsumowując, był to dobry mecz w wykonaniu Tęczy. Widać dobry rywal służy, by drużyna mocno skupiła się na dokładnej i dobrej grze. Dzięki czemu mamy nadzieję, że kolejne spotkanie będzie tym przełomowym... wygranym.